Rudžių šalinimas (smėliavimo būdu) – Kontaktai

Profesionalias paviršių atnaujinimo paslaugas naudojantis smėliu atliekanti kompanija „HATLAN“ – geriausias pasirinkimas, kurį šiuo metu galima atrasti rinkoje. Svarbiausia, kad kompanija savo veiklą vykdo visoje Lietuvoje, tad kad ir kur gyventumėte – profesionalai atvyks į jūsų namus.

Rudžių šalinimas (smėliavimo būdu) – tai greitas ir labai patogus būdas atnaujinti metalinius paviršius. Rudžių šalinimas reikalingas siekiant atgaivinti bet kokio prietaiso paviršių. Naudojant smėliavimą dažnai atnaujinamos:

  1. Įvairios auto transporto dalys, kaip kėbulai bei sunkvežimių detalės. Tai pigus būdas atnaujinti pasenusį prietaisą. Kam pirkti naują, kai senas vis dar funkcionalus. Transporto priemonių detalių smėliavimas – dažnas tautiečių pasirinkimas.
  2. Rudžių šalinimas (smėliavimo būdu) taip pat vykdomas įvairiose stacionariose konstrukcijose siekiant jas atgaivinti. Tai gali būti tiek nekilnojamojo turto dalys, tiek įvairaus pobūdžio prietaisai. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste jie yra – profesionalai atvyks į vietą ir viską atliks kokybiškai bei profesionaliai.
  3. Rudžių šalinimas (smėliavimo būdu) atliekamas siekiant atgaivinti ir žemės ūkio techniką. Šios šakos prietaisai yra labai brangūs, tad jų keitimas daugeliu atveju yra praktiškai neįmanomas. Patogu, kai paprasčiausio smėliavimo būdu galima iš naujo „atgaivinti“ daiktą.

Smėliuoti rudžių pažeistą paviršių yra labai geras pasirinkimas, kadangi tai procesas, kurio metu:

  • Galima atgaivinti net ir giliai korozijos pažeistus metalinius daiktus.
  • Pašalinti kelis sluoksnius dažų, kurie gadina pačio daikto paviršių.
  • Sustiprinti prietaiso apsauginį sluoksnį, kuris apsaugos nuo aplinkos dirgiklių.

Profesionalų „HATLAN“ teikiamos paslaugos visoje Lietuvoje – geriausias būdas naujam gyvenimui prikelti bet kokio pobūdžio metalinius prietaisus.