Smėliavimas Vilniuje – Kontaktai

Smėliavimas – inovacija, kurią teikia kompanija „HATLAN“. Vis daugiau žmonių sužino apie tokią galimybę atnaujinti net ir stipriai pažeistas auto detales bei kitus paviršius. Nebūtina pirkti naujų jei pastarieji tampa per daug paveikti aplinkos veiksnių – smėliavimas Vilniuje padės prikelti naujam gyvenimui bet kokio pobūdžio techniką.

Darbai, kuriuos reikia atlikti prieš smėliuojant

Siekiant, kad smėliavimas Vilniuje būtų atliktas kokybiškai – rekomenduojama paruošti prietaisą procesui. Paruošimą už jus gali atlikti profesionalai, tačiau siekdami sutaupyti viską atlikti sutvarkyti ir jūs patys.

  1. Siekiant, kad būtų smėliuojamos metalinės konstrukcijos – reikia pašalinti rūdis. Tokiu atveju pats smėliavimo procesas bus kur kas efektyvesnis.
  2. Nuvalykite paviršius ir paruoškite juos smėliavimo procesui.
  3. Jeigu prietaisas išsiardo – rekomenduojame taip ir padaryti. Atskirtų detalių smėliavimas padeda pasiekti kur kas didesnį efektyvumą.

Detalių smėliavimas Vilniuje – labiausiai paplitęs detalių valymo būdas galintis užtikrinti, kad be jokių cheminių priemonių pavyks išgauti kokybišką rezultatą.  Srautinio valymo tikslas – pašalinti rudis, apnašas bei kitas medžiagas, kurios dengia konkretų prietaisą.

Smėliavimo būdu paviršius tuo pačiu pašiurkštinamas, kad dažai ir gruntas kur kas labiau „suliptų“. Specialiais prietaisais purškiamas smėlis ne tik pašalina rudis, tačiau visapusiškai nuvalo paviršių, kuris tampa matinis.

„HATLAN“ – geriausias būdas paruošti prietaiso paviršių dažymui, dekoravimui ar kito tipo rekonstravimui.

Smėliavimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Smėliavimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Metalinių konstrukcijų smėliavimas objekte

Metalinių konstrukcijų smėliavimas objekte