Smėliavimo darbai – Kontaktai

Smėliavimo darbai – vienas efektyviausių būdų atnaujinti tiek metalo, tiek kitokio paviršiaus prietaisus. Profesionalai „HATLAN“ smėliuoja naudodamiesi galinga įranga, kuri nuvalo bet kokį paviršių: giliai pažeistą korozijos, net ir įsisenėjusį daugiasluoksnį paviršių. Smėliavimo darbai – inovatyviausias būdas atnaujinti prietaisų dangalus.

„HATLAN“ smėliavimo darbai apima:

  1. Metalo smėliavimas.
  2. Plytų bei betono paviršiau smėliavimas.
  3. Medienos paviršiaus smėliavimas.
  4. Atliekamas trinkelių smėliavimas.
  5. Taip pat lengvųjų auto priemonių kėbulų, sunkvežimių kėbulų, atsarginių dalių prie priekabų smėliavimas.
  6. Smėliuojami ratlankiai.
  7. Metalo konstrukcijų smėliavimas objektuose.
  8. Žemės ūkio technikos smėliavimas.

Viena didžiausių bet kokio tipo paviršiaus problemų yra korozija, kuri varijuoja priklausomai nuo vietos, aplinkos sąlygų bei žalingų medžiagų poveikių. Siekiant, kad konkretus daiktas kuo ilgiau būtų funkcionalus – būtina apsaugoti jo paviršių. Smėliavimo darbai pristatomi kaip efektyviausia priemonė tiek kainos, laiko bei pačio proceso aspektu.

Atliekami smėliavimo darbai naudojant srautinio tipo energiją, kuri leidžia pasiekti net ir labiausiai komplikuotas vietas. Smėliavimas gali būti naudingas ir medienos pramonėje. Medinių paviršių smėliavimas atliekamas ir „HATLAN“ kompanijos ribose. Tai padeda atnaujinti medžio dirbinius suteikiant jiems ne tik estetinę išvaizdą, tačiau tuo pačiu ir papildomą funkcionalumą.

„HATLAN“ – geriausias bet kokio paviršiaus atnaujinimo būdas, kuris padės prikelti net ir prastai atrodantį daiktą.